czwartek, 8 lipca 2010

FOTORELACJA FOOTBALLOWA KOLBUSZOWA 2010- PIKNIK SPORTOWY Z UDZIAŁEM MATEUSZA CETNARSKIEGO cz. I

Lepiej późno niż później- dzisiaj w dobie wakacyjnego leniuchowania cz. I fotorelacji z Footballowej Kolbuszowej 2010.
Wszystko rozpoczęło się o godzinie 12:00.
Pani Ewa z Mateuszem i pozostałymi organizatorami przywitali drużyny biorące udział w Turnieju piłkarskim. Jak widać na załączonych obrazkach było ich dużo, aż 18 z małym rodzynkiem drużyną dziewcząt, które nawiasem mówiąc radziły sobie baaaardzo dobrze.
Kto zdobył puchary?... możecie dowiedzieć się na stronie fundacji.
W trakcie turnieju na głównej płycie boiska trwały konkurencje sportowe dla małych i dużych--- tutaj wykazali się nasi znajomi nauczyciele wf-u: pani Ania, Agnieszka, Alinka i pan Adam, którzy je przeprowadzili.
Obok na scenie dla najmłodszych trwały gry i zabawy, które prowadziły zaprzyjaźnione panie z przedszkola nr 3 w Kolbuszowej. Dzięki nim  za sceny słychać było gromkie śmiechy najmłodszych zmagających się w przeróżnych konkurencjach.
Cały czas dzieci mogły korzystać ze zjeżdzalni i innych tego typu atrakcji.
Bezpłatna LOteRia FaNTOwa dla dzieci  była dosyć atrakcyjna więc chętnych nie brakowało.Teoretycznie każdy mógł wygrać nagrodę główną --- rower--- jeśli tylko nie zgubił losa.Dziewczyny, które pracowały na tymże stanowisku: Martunia --potocznie zwana dyrektorem loterii, Monika i Renata jej zastępczynie oraz Ania- prawa ręka pani dyrektor wykazały się ogromnym zaangażowaniem, pracowitością nie dając się upałowi i zmęczeniu. Dzięki nim wszystko związane z losami, nagrodami etc. wyszło wyśmienicie.
Turniej piłkarski, o którym wspomniałam na wstępie pomogli zoorganizować i przeprowadzić zawodnicy i działacze KKs Kolbuszowianka i Sokół Kolbuszowa Dolna m.in. Łukasz Cetnarski, Pan Kazimierz Wiącek i Pan Darisz Widelak---- serdeczne dzięki dla nich i pozostałych, których wymieniłam w tej relacji z tego Pikniku.
Następnym razem trochę więcej napiszę o samym meczu charytatywnym i o koncercie VAVAMUFFIN.
xoxo Renata

Brak komentarzy: